Startbild
 
Шенк Процесс Україна - ваш надійний партнер

Компанія Шенк Процесс Україна – провідний постачальник обладнання та рішень для процесів промислового зважування, дозування, просіювання, зневоднення, а також транспортування та обробки сипучих матеріалів.

Нашими фахівцями накопичений великий досвід роботи в галузі промислового виробництва. Взаємодія наших співробітників із замовниками завжди націлена на досягнення більшої ефективності в технологічних процесах.

Спираючись на накопичений досвід впроваджень, інноваційні розробки Schenck Process і довіру наших клієнтів, ми активно працюємо над створенням нових технологічних рішень для багатьох галузей промисловості.

 

Якщо ви маєте невдалий досвід застосування відсталих або неправильних рішень інших постачальників – не узагальнюйте висновки, довіртесь нам і ви отримаєте результат, гідний ваших амбіцій. У нашій практиці є приклади, коли до звернення до нас замовник вважав ситуацію безперспективною, і лише після співпраці з нами він отримував прекрасний результат, який часто перевершував його очікування.

Основою таких результатів є технологічна досконалість і надійність продукції Schenck Process, отримані завдяки багатьом десятиліттям наполегливих досліджень, застосуванню в розробках безлічі винаходів, накопиченому досвіду і найсучаснішим досягненням інженерної думки.

З нами ви зробите правильний вибір, адже ви варті кращого.

we make processes work